Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-26
 Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku zaprasza do składania„Wniosków o przyznanie jednorazowo środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej”... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-26
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku zaprasza do składania wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych po... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-20
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku zaprasza do składania„Wniosków o przyznanie jednorazowo środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej”w ramac... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-15
SZANOWNI PAŃSTWO,informujemy, że w najbliższym czasie nastąpi zmiana strony urzędu. Nowy adres to:  www.pultusk.praca.gov.pl Po wpisaniu starego adresu www.pup.pultusk.pl nastąpi automatycz... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-14
OGŁOSZENIE o naborze "Wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej" w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających ... więcej »
 
 

ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-14
OGŁOSZENIE o naborze "Wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej" w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej po... więcej »
 
Polonus wprowadza jesienną promocję -70%! „Jesienne promo-podróżowanie z Polkiem”

Polonus wprowadza jesienną promocję -70%!...

Data dodania: 2018-11-08
Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy, wprowadza dla swoich pasażerów zniżkę do -70% na jesienne podróże po Polsce. Już od dziś przejazdy z Polonusem dostępne są w cenach niższych nawet o 70%. To idealna szansa dla tych, którzy planują w promieniach jesiennego słońca i sprzyjającej spacerom aury wyjechać z rodziną i przyjaciółmi w niezapomnianą podróż.  więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-11-08
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku zaprasza do składania  „Wniosków o przyznanie jednorazowo środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej&rdq... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-10-30
UWAGA !!!  Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku bada zapotrzebowanie na środki w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2019na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy do dnia ... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2018-10-24
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtuskuzaprasza do składania„Wniosków o przyznanie jednorazowo środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej” Term... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 54
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola