Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Druga edycja Pułtuskiego Turnieju Siatkówki Plażowej za nami

Data publikacji: 2017-09-07, Data modyfikacji: 2017-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Druga edycja Pułtuskiego Turnieju Siatkówki Plażowej za nami

Na plaży miejskiej w Pułtusku odbył się II Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk.

Tym razem zamiast słońca i błękitnego nieba rozgrywkom towarzyszył chłód i deszcz, ale takie warunki wcale nie wystraszyły zawodników.

W imprezie wzięło udział 12 dwuosobowych par z Żuromina, Zielonej, Nasielska, Warszawy, Sulejówka, Lipowca Kościelnego, Łodzi i Pułtuska.

 

Więcej szczegółowych infomacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://www.mosir.pultusk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2399:20082017r-2-putuski-turniej-siatkowki-plaowej&catid=21:siatkowka-plazowa&Itemid=72

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Źródło artykułu: http://www.mosir.pultusk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola