Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obryte / Aktualności gminne

Data publikacji: 2017-10-02, Data modyfikacji: 2017-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Obryte / Aktualności gminne

Podczas XXVI Sesji Rady Gminy Obryte Rada Gminy Obryte potwierdziła prawidłowość działań finansowych Wójta Gminy Obryte w 2016 roku udzielając mu absolutorium

Obecni na sesji radni podjeli uchwałę o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2016 oraz jednogłośnie  - 100%  głosów „za” udzieleniem absolutorium Wójtowi Gminy Janowi Mroczkowskiemu.

Przed przystąpieniem do głosowania radnym zostało przedstawione sprawozdanie z wykonania budżetu gminy za 2016 rok oraz pozytywna opinia o sprawozdaniu Regionalnej Izby Rachunkowej.

 

Więcej szczegółowych infomacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://www.obryte.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=3&dzialy=3&akcja=artykul&artykul=1049

Dawid Kowalczyk, Źródło artykułu: http://www.obryte.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola