Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zatory: Dofinansowanie na utworzenie bazy edukacyjnej

Data publikacji: 2017-08-28, Data modyfikacji: 2017-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Zatory: Dofinansowanie na utworzenie bazy edukacyjnej

Gmina Zatory otrzymała dofinansowanie na realizację zadania z zakresu edukacji ekologicznej pn.: „Tworzenie bazy edukacyjnej w miejscowości Zatory w gminie Zatory" z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu EE-17 - wspieranie rozwoju terenowej infrastruktury edukacyjnej.

Wydatki kwalifikowane wynoszą 150.212,68 zł a wnioskowane dofinansowanie wynosi 135.191,41 zł (co stanowi do 90% kosztu kwalifikowalnego zadania).

Baza edukacyjna składająca się z kolekcji roślinnych, pomiędzy którymi znajdą się urządzenia edukacyjne będzie umiejscowiona przy Zespole Placówek Oświatowych w Zatorach.

Planowany termin zakończenia zadania to 30.09.2017 r.

 

Więcej szczegółowych infomacji pod poniższym linkiem:

http://zatory.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&menu=8&artykul=917&akcja=artykul

 

Urząd Gminy Zatory, Źródło artykułu: http://zatory.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola