Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I N F O R M A C J A o możliwości dofinansowania działań z zakresu usuwania i unieszkodliwiania azbestu na terenie gminy Gzy

Data publikacji: 2017-09-07, Data modyfikacji: 2017-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
I N F O R M A C J A o możliwości dofinansowania działań z zakresu usuwania i unieszkodliwiania azbestu na terenie gminy Gzy

W związku z planowanym  ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) w Warszawie  naboru wniosków na dofinansowanie działań z zakresu usuwania i unieszkodliwiania azbestu na terenie Województwa Mazowieckiego, Wójt Gminy Gzy informuje o możliwości uzyskania dofinansowania do usunięcia azbestu i  wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych położonych na terenie gminy Gzy.  

O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej na terenie nieruchomości objętej dofinansowaniem.

Dofinansowaniem mogą być objęte obiekty, których właściciele spełnią następujące warunki...

 

Więcej szczegółowych infomacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://www.gminagzy.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=3&menu=45&artykul=852&akcja=artykul

Gmina Gzy, Źródło artykułu: http://www.gminagzy.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola