Belka
Poniedziałek, 27 Czerwca 2022   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

"DEKORATORNIA " DEKORACJE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE SAL WESELNYCH I KOŚCIOŁÓW

 

Firma „DEKORATORNIA” zajmuje się wykonywaniem dekoracji ślubnych i okolicznościowych. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się aby każdy projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Proponujemy profesjonalne dekoracje w atrakcyjnych cenach:

- sal weselnych ( materiałowe, balonowe, kwiatowe)
- kościołów
- imprez okolicznościowych

Wykonujemy wiązanki i bukiety ślubne, oraz wypożyczamy dekoracje i sprzęt (wazony, świeczniki, serwetniki, stojaki na kwiaty, sztuczne kwiaty, tkaniny do dekoracji, sprężarkę do pompowania balonów i butlę z helem).


Kontakt

KONTAKT:

tel. 506190080,

e-mail: dekoratornia27@wp.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pułtuski

Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola