Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Winnica / Odblaskowa Gmina

Data publikacji: 2017-09-06, Data modyfikacji: 2017-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Winnica / Odblaskowa Gmina

Uwieńczeniem projektu „Odblaskowa Gmina” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, realizowanego przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI, MŁODZIEŻY I ICH RODZIN ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WINNICY „PRZYSTANEK WINNICA” był piknik plenerowy zorganizowany na terenie OSP w Starym Bulkowie.

Odblaskowa Gmina” to projekt skierowany do wszystkich mieszkańców Gminy Winnica i okolicznych miejscowości, którego zadaniem były inicjatywy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowympoprzez edukację w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Intensywnych emocji dostarczały symulatory dachowania i zderzeń.

 

Więcej szczegółowych infomacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://www.gminawinnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1598:20170630-odblaskowagmina&catid=26&Itemid=82

Urząd Gminy Winnica, Źródło artykułu: http://www.gminawinnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola