Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II Pułtuski Dzień Seniora

Data publikacji: 2017-10-25, Data modyfikacji: 2017-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
II Pułtuski Dzień Seniora

24 października br. odbył się „II Pułtuski Dzień Seniora” zorganizowany przez Burmistrza Miasta Pułtusk oraz Radę Miejską w Pułtusku.

Współorganizatorami wydarzenia byli Akademia Humanistyczna im. A. Gieysztora w Pułtusku, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku, Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku, Żłobek Miejski w Pułtusku oraz Przedszkole Miejskie nr 5 w Pułtusku.

Po części oficjalnej poprowadzonej przez Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza na przybyłych gości czekała muzyczna niespodzianka w postaci koncertu pt. „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Tomasza Stockingera.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://pultusk.pl/aktualnosci/ii-pultuski-dzien-seniora/

Urząd Miejski w Pułtusku, Źródło artykułu: http://pultusk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola