Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odbiór drogi w miejscowości Ciepielin

Data publikacji: 2017-09-06, Data modyfikacji: 2017-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Odbiór drogi w miejscowości Ciepielin

W dniu 13 czerwca 2017 r. odbyło się  uroczyste otwarcie i przekazanie do użytkowania nowo przebudowanej drogi gminnej nr 340311W we wsi Ciepielin.

W uroczystości uczestniczyli m.in.:  Wójt Gminy Pokrzywnica – Adam Dariusz Rachuba, Skarbnik Gminy – Halina Gryc, Sekretarz Gminy – Tadeusz Jakubiak, ks. proboszcz parafii Smogorzewo Jarosław Bukowski, Paweł Malinowski – Radny Gminy, Agnieszka Chmielewska – Prezes Zarządu Firmy  Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o. o. w Ostrowi Maz- Wykonawca,  inspektor nadzoru – Kazimierz Strzyżewski, sołtys miejscowości Sławomir Darkowski oraz mieszkańcy.

Proboszcz Parafii Smogorzewo Ks. Jarosław Bukowski poświęcił przebudowaną drogę, po czym dokonano uroczystego przecięcia wstęgi.

 

Więcej szczegółowych infomacji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://pokrzywnica.pl/aktualnosci/odbior-drogi-w-miejscowosci-ciepielin/

Damian Rębała, Źródło artykułu: http://pokrzywnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola