Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Technik Instalator

Data dodania: 2018-07-05
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Zegrze Południowe, Stawka minimalna: 2500.00 PLN
Zakres obowiązków: Technik Instalator Urządzeń Elektronicznych Miejsce pracy: Zegrze Południowe (pow. Legionowski), Praca wyjazdowa na terenie całej Polski Rejon: Cała Polska Do zadań na tym stanowisku będzie należało: •Instalacja i uruchamianie urządzeń elektronicznych, •Transport sprzętu do miejsca instalacji, •Współpraca z zespołem zarządzającym serwisem oraz innymi działami przedsiębiorstwa Oferujemy •Możliwości rozwoju związane z perspektywą rozszerzenia obszaru działalności firmy, •Pracę w firmie o stabilnej pozycji, •Atrakcyjne wynagrodzenie, •Pakiet medyczny, •Elastyczna forma współpracy: umowa o pracę, umowa B2B.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.pultusk.pl/oferta/2244/technik-instalator
Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku, Źródło ogłoszenia: pup.pultusk.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pułtuski

Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola