Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Maszyny rolnicze, Rolczar, Pułtusk

 
panoramafirm.pl/mazowieckie,pu%C5%82tuski,kleszewo,52/phu_rolczar_krzysztof_czarnowski-snpjr_smd.html Rolczar, Pułtusk, to najlepszy wybór w kategorii "maszyny rolnicze". Prowadzimy sprzedaż zamiennych "części do ciągników" i maszyn rolniczych. Świadczymy usługi warsztatowe ze szczególnym uwzględnieniem regeneracji komponentów i części. Wykonujemy naprawy ciągników, kompleksowy serwis maszyn rolniczych oraz innego sprzętu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij w powyższy link, zadzwoń pod numer 23 692 84 80 lub odwiedź naszą siedzibę pod adresem Kleszewo 52, 06-100 Pułtusk. Serdecznie zapraszamy!

 


EniroVideo
 
Data pliku video: 2014-06-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pułtuski

  Powiat pułtuski - siedzibą jest Pułtusk. Znajduje się w części północnej województwa mazowieckiego. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

  Sięgnijmy nieco do historii, bo ta jest ciekawa. W latach 1946-51 na terenie powiatu działał odział Jana Kmiołka pseudonim „Wir”. Był to oddział utworzony w ramach podziemia niepodległościowego. Ze znacznie nowszej historii wypada wspomnieć, że wieloletnim starostą pułtuskim był Tadeusz Nalewajk, późniejszy wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

  Siedziba powiatu, jako jedne z najstarszych miast na Mazowszu oferuje dużą liczbą zabytków i bogatą historie za nimi stojącą. Brukowany rynek miasta jest najdłuższym tego typu w całej Europie. Po wyjściu z miasta czeka na nas malownicza Puszcza Biała. Tam zaznamy spokoju i wyciszenia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola